g-WhKvM9pQclHP-hM1OH65o-Fld693S5inFzv9frKakWomanlife

"SOL ELİM TUTMUYOR"


İsrail'de hayranlarını coşturdu

Kulaklara pelesenk olan şarkılarıyla, yorumuyla, kendine has güçlü sesiyle, yıllardır sunduğu "İbo Show" programıyla gönüllere taht kuran, son günlerde oğlu Ahmet Tatlı ile olan sözleriyle gündeme sık sık gelen İbrahim Tatlıses önceki gün İsrail'de sahne aldı. Binlerce kişinin katıldığı konserde Tatlıses içini döktü. "Sol elim tutmuyor ama dilim konuşuyor" diyen imparator "Mavi mavi", "Bir kulunu çok sevdim" şarkılarıyla ve niceleriyle hayranlarını coşturdu

Binlerce kişi katıldı

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, önceki akşam İsrail'de sahne aldı. İbrahim Tatlıses, binlerce kişinin katıldığı etkinlikte sevilen eserlerini seslendirdi. 

Hayranlarıyla sohbet etti

Hayranları ile sohbet eden ünlü türkücü, "Sol elim tutmuyor ama dilim konuşuyor. Sizin dualarınızla ayaktayım." dedi.

İsrail'de sahneye çıktı

İbrahim Tatlıses İsrail'de sahneye çıktı. Kudüs'teki konser mekanı 'Sultan'ın Havuzu'nda (Sultan's Pool) sahne aldı. Tatlıses; "Mavi Mavi", "Evlerinin Önü Boyalı Direk", "Dom Dom Kurşunu", "Bir Kulunu Çok Sevdim", "Esmersen Güzelsin" ve hafızalara kazınan diğer eserleriyle hayranlarını coşturdu.

Beklentinin üzerinde ilgi

Öte yandan konserin organizatör firması RJ Yapım'ın yöneticisi Ramazan Caboğlu,  İsraillilerden beklentilerinin üzerinde bir ilgiyle karşılaştıklarını söyledi.