BEBEK GİBİ BİR CİLDE SAHİP OLABİLİRSİNİZ


Baby Face Lazer ile Bebek Gibi Bir Cilde Sahip Olabilirsiniz

Herkesin en büyük hayallerinden birisi; cildiniz bir bebek gibi pürüzsüz ve canlı durmasıdır. Fakat zaman içerisinde güneş veya sivilce gibi durumlardan oluşan lekelerle cildin böyle durmasının önüne geçer. Özellikle hava kirliliği ve stres gibi durumlar kişinin cildinin daha kötü bir hal almasına sebep olabilmektedir. Baby face lazer İstanbul ise bu tarz durumlardan kurtularak her zaman hayal ettiğiniz bebeksi cilde kavuşma noktasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Baby Face Lazer Nedir?

Lazer teknolojisinin gelişmesiyle beraber karşımıza birçok alanda özellikle cilt bakımında lazer teknolojisinin kullanılmasını çıkarmaktadır. Baby face lazer İstanbul ise cilt bakımı ve yenileme işlemi olarak görülmektedir. Bu sistemin içerisinde yer alan thulium lazer ışınları sayesinde kişinin cildinde çeşitli mikro kanallar açılır ve ciltte yer alan problemlere göre gerekli takviyeler yapılarak cildin kendisini yenilemesine imkan sağlanır. Antioksidan, anti aging ve aydınlatıcı özellikleri sayesinde cilt istenilen bebeksi görünümü elde edebilmektedir.

Baby Face Lazerin Avantajları Nedir?

Baby face lazer yaptırılmasının birçok avantajı bulunmaktadır. Baby face lazer İstanbul cilt bakımında bir devrim olarak görülür. Bu işlemin kişiye sunmuş olduğu avantajları ve tercih edilme sebepleri ise şu şekildedir:

-Normalde cilt bakımı işlemleri saatler sürebilirken babyface işlemi kısa bir işlemdir. Ortalama 10 – 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

-Ağrı duyulmayan bir yöntem olması diğer cilt bakımı yöntemlerinin önünde yer almasını sağlar. Aynı zamanda anestezi ihtiyacı da bulunmamaktadır.

-İşlemde hiçbir yan etki olmaz. Sadece işlem yapıldığı sırada ufak kızarıklıklar meydana gelir ve bu kızarıklıklarda kısa süre içerisinde geçmektedir.

-Kullanılan kozmetik ürünlerinin cilt tarafından emilmesi noktasında gerekli ortam tam olarak oluşturulmaktadır. Bu şekilde iyileşme içten dışa doğru olur.

Baby face lazer teknolojisinin sahip olduğu bu imkanlar ve sunmuş olduğu avantajlarla beraber diğer birçok yönteme göre çok daha fazla tercih edildiği görülebilmektedir.

Hayalinizdeki Dudağa Sahip Olabilirsiniz

Yüzünüzde en fazla dikkat çeken yerlerden birisi de dudaklarınızdır. Cilt bakımınızı doğru bir şekilde yaptırdıktan sonra dudaklarınızın daha güzel görünebilmesi için de operasyon yaptırabilirsiniz. Lip lifting dudak işlemleri arasında en fazla tercih edilmekte olan işlemlerden birisidir. Bu işlem kişinin dudak ile burnu arasındaki mesafenin kısaltılmasıdır. Dudağın üst bölümünün kırmızı bölümleri kısa ise dudak ile burun arasındaki mesafenin uzun olduğu görülebilmektedir.

Dudak ile burun arasındaki mesafesi uzun olan kişiler bu sorunun ortadan kalkması için genellikle ruj sürecekleri zaman ruju taşırarak sürme yoluna gitmektedir. Aynı zamanda dudağa dolgu yaptırılması da bu sorunu çözmeyecek geçici bir yöntem olarak tercih edilir. Lip lifting ise bu noktada tercih edilen