DUDAKLARI GÜNDEM OLDU


Dudak lip lifi yaptırdım şu an böyle

Sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta programının çekimlerinde burnunun altında bir bant olduğu için dudakları olduğundan farklı görünen Seda Sayan, kısa sürede gündem olmasının ardından yaptırdığı işlemi açıkladı. Dudak kaldırma operasyonu yaptırdığını söyleyen Sayan, son halini de Instagram hesabından paylaştı.

Yaptırdığı estetik operasyonlarla gündemden düşmeyen Seda Sayan'ın Gelinim Mutfakta programının çekimlerinde dudaklarının görüntüsüyle yine gündem oldu. Son haliyle korkutan Sayan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

SON HALİNİ PAYLAŞTI

Dudaklarına lip lifti işlemi yaptırdığı için burnunun altında bant olan sunucu o görüntüsü için "Dudak lip lifi yaptırdım şu an böyle. Ama her gün çekimim olduğu ve zaten yaptırdığım işlemleri saklamadığım için çekimlerimi bir hafta burnumun altındaki, Bant ile yaptım. Ekrandan görüntü alındığında acayip çirkin görüntüler ortaya çıkıyor o görüntüleri kullanıp son hali bu diye verdiniz. Son halimi izleyin diye paylaştım bu videoyu. Beni merak etmeyin iyiyim ya" dedi.