ECE SEÇKİN İSYAN ETTİ


"Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum"

Bebek'te görüntülenen ünlü şarkıcı Ece Seçkin, son zamanlardaki kıyafet tartışmalarıyla ilgili yorum yaptı. Dekolteli giyimine gelen eleştirilere isyan eden Seçkin, "Burası demokratik bir ülke. Herkes istediğini giyebilir. O kadar uzun zamandır bunu konuşuyoruz ki artık konu değişik yerlere gitmeye başladı. Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar. Midem bulandı." dedi.

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin önceki gün Bebek'te aracını beklerken görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan başarılı oyuncu son reklam filminden alacağı ücret ile ilgili basına yansıyan haberleri hatırlatan muhabirlere, "Arkadaşlar güzel bir işbirliği oldu benim için. Reklam teklifi geldikten sonra beni en çok heyecanlandıran kısmı reklamın müziğinin sözünü ve bestesini kendim hazırlayacak olmamdı" dedi.

"BENİ ÇOK ŞIMARTIYORLAR"

Muhabirlerin, "Ece Hanım hazır mobilya reklamında oynamışken evi yenilettiniz mi?" sorusuna başarılı şarkıcı, "Evi yenileteceğim ama anlaşma yaptığım mobilya firmasına değil bunu kendim yapacağım. Ben utanırım öyle şeyler istemekten ama sağ olsunlar beni çok şımartıyorlar ve bir dediğim iki olmuyor." diyerek cevap verdi.

"FİYAT SÖYLEMEM DOĞRU OLMAZ"

Amacının Hülya Avşar'ın reklam yüzü olduğu mobilya firmasındaki rekorunu geçmek olduğunu söyleyen Seçkin, gülerek firma ile uzun soluklu bir işbirliği hedeflediğini söyledi. Geçtiğimiz günlerde reklam filmi anlaşmasından aldığı rakamın ısrarla sorulması üzerine Seçkin "Fiyat ile ilgili bir şey söylemem doğru olmaz ama 1'den fazla 2'den az (milyon) demekle yetindi.

"MİDEM BULANDI"

Son zamanlardaki kıyafet tartışmaları için konuşan Seçkin "Alişan'ın haberini okudum. Çok doğru söylemiş. Burası demokratik bir ülke. Herkes istediğini giyebilir. O kadar uzun zamandır bunu konuşuyoruz ki artık konu değişik yerlere gitmeye başladı. Ben de dekolte giyiyorum giyeni de destekliyorum. Çizgiyi aştı yorumlar. Midem bulandı. Eleştiren kişilere de saygı duyuyorum kimisi anne ben anne olmadığım için o gözle bakamıyorum belki ama izletme o zaman. Bu konunun özeti şu kim ne giyiyorsa giysin kim kimin konserine gitmek istiyorsa gitsin. Kimseye zorla bir şey izletmiyoruz" dedi.

Etiketler : ECE SEÇKİN