GUESS 2024 İLKBAHAR & YAZ BEACHWEAR KOLEKSİYONUYLA YAZA İDDİALI GİRİŞ


Plaj esintisini yaşatan mayolar, bikiniler

GUESS, şık, heyecan verici 2024 İlkbahar & Yaz Erkek ve Kadın Beachwear koleksiyonu ile yaz mevsimine giriş yapıyor. 

Yaz aylarının özgün simgeleri olan adaların ve egzotik sahillerin ruhu, GUESS Beachwear ile 2024 İlkbahar & Yaz sezonunda her detayda hissediliyor. Plaj esintisini yaşatan mayolar, bikiniler, tulumlar, şortlar ve aksesuarlar, yaz modasının en şık halini sunuyor.

Rengarenk

GUESS 2024 İlkbahar & Yaz koleksiyonu, canlı mercan resifleri ve egzotik bitkilerin esintisini taşıyan enerji dolu plaj görünümleriyle dikkat çekiyor. Mayolar, pareolar ve bikiniler parlak taşlar, ışıltılı GUESS palmiye logoları ve tüy kadar hafif materyaller sayesinde sahip olduklarıgösteriş ile göz alıcı plaj kombinleri oluşturmaya imkan sağlıyor. 

Çiçeklerden ve şal desenlerinden ilham alınarak tasarlanan özel baskılar, canlı renkleriyle ormanlara ve tropik çiçeklere gönderme yapıyor. Spor tarzdan havuz tarzına kadar her zevke uyacak plaj görünümleri, tatil sezonunu şık GUESS tarzına bürüyor.

Doğadan Esintiler

Doğadan esinlenendesenler göz alıcı plaj koleksiyonu maceraya çağırı yapıyor. Modası hiç geçmeyen leopar ve zebra desenleri, kemerli mayoları, bandeau’ları, braletleri ve mayoları süslüyor. Koleksiyon, vücudu saran heyecan verici kesimleri sayesinde havuz ve deniz kenarında ilgi odağı oluyor. Tek parça ve iki parça halindeki üçgen bralet tasarımları

sezonun yenilikleri arasında öne çıkıyor. Bu parçalarda yer alan iki tonlu GUESS ve GJ logoları koleksiyona daha farklı bir dokunuş katıyor. Markanın en beğenilen parçalarından biri olan pullu mayo, V şekilli Brazilian ve String Brief altlarıyla geri dönüyor. 

Koleksiyondaki parçaların sunduğu özel kesimler, kadınların favorisi olmaya aday. Sezonun ön plana çıkan parçalarından biri de yeni, canlı Tigerfly baskısı; bu desen Üçgen üst, Çapraz Bandeau, Vela üst, Brazilian, klasik ve yüksek belli altlarda yer alıyor. GUESS logolu altın tonlu halkalar, parçalara daha şık bir hava katıyor. Egzotik tatil tonlarından oluşan sofistike renk paleti ve özel motiflerin birleştiği seçki, tatil öncesinde uğranması gereken bir durak haline geliyor.

Yaz Işıltısı

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, büyüleyici plaj giyimlerinin heyecanı artıyor. Karşı konulmaz ve eşsiz bir kaliteyle bakışları üzerine çeken bir plaj görünümü için şık ve yeniden tasarlanmış mücevher vurgularına sahip seçki, bulunmaz bir alternatif sunuyor. İlkbahar yaz sezonunun ilk ürünü olan Tropik Çiçek baskısı, düşük omuzlu kollara veya zamana meydanokuyan üçgen şekle sahip Bandeau formunda sunuluyor. Bu görünümü Cheeky veya yükse belli alt parçaların yanı sıra üzerinde imza bitiriş sunan altın rengi GUESS harfleritamamlıyor. Romantik çiçekler ve denizden ilham alan parçalar en yeni şal desenlibaskılarda öne çıkıyor. Yazın eğlencesini ve ruhunu tam anlamıyla ifade eden koleksiyon,flörtöz ama aynı zamanda şık bir görünüm sunuyor.