Haber

Deniz Seki "Bu işin okulunu bitirdim" diyerek gerçek mesleğini açıkladı!

UZAYA GİTMEK İÇİN BİNLERCE BAŞVURU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın pazartesi günü sarf ettiği "O vakit geldi, milli uzay programımız çerçevesinde 1 Türk vatandaşımızın uzay istasyonuna gönderilmesi sürecini resmen başlatıyoruz." sözlerinin ardından başvurular başlamıştı.

KÖR EDEN SİNEK ALARMI

Şimdi de başımıza kör eden sinekler çıktı! Toplamda 6 büyük şehir için kırmızı alarm verildi

KONSERDE KAVGA ÇIKTI

İstanbul'un Sultangazi ilçesinde düzenlenen İrem Derici konserinde iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan kavga sonrası polis biber gazı kullanırken, konser yarıda kaldı

METEOROLOJİDEN SICAK HAVA UYARISI

Yurdun büyük bir kesiminde güneş kendini gösterirken hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerine çıkıyor.

GÜLBEN ERGEN SAHNEDE DÜŞTÜ

Düzcespor'un şampiyonluk kutlamaları için sahne alan Gülben Ergen, şarkı söylediği sırada sahnede düştü

DİJİTAL TÜRK LİRASI GELİYOR

Daha önce çalışmalarının başladığı duyurulan TCMB, HAVELSAN, ASELSAN ve TÜBİTAK BİLGEM ortaklığıyla Dijital Türk Lirası Sistemi Geliştirme Projesi sürüyor.

TUZLA'DA BÜYÜK PATLAMA

Tuzla'da vernik fabrikasında patlama: 7 yaralı var, 3 çalışandan haber alınamıyor

BAKAN KOCA'DAN MASKE AÇIKLAMASI

Sağlık Bakanı Koca, kapalı alanlarda maske zorunluluğunun kaldırılmasına ilişkin merak edilen bazı sorulara yanıt verdi.

KISITLAMALAR KALKIYOR

Sağlık Bakanı Koca, "Çarşamba günü toplanacak Bilim Kurulumuzda salgında gelinen noktayı ele alacağız. Bu toplantı, Bilim Kurulu'nun en önemli toplantılarından biri olacaktır" açıklamasını yaptı.

RÜŞVETE 12 YIL HAPİS İSTENDİ

Kırklareli’nde rüşvet iddiasıyla aralarından Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç'in de bulunduğu 3'ü tutuklu 12 sanık hakkında 4 yıldan 12 yıla kadar hapis istendi.

BAKAN BOZDAĞ KORONA VİRÜS'E YAKALANDI

Bakan Bozdağ açıklamasında, "Bugün yaptırdığım Covid-19 test sonucum pozitif çıktı. Genel sağlık durumum çok şükür iyi olup, çalışmalarıma karantina şartlarına uygun olarak devam edeceğim." dedi.