Haber

AVM ve berberlerin açılacağı tarih belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, normalleşme planı kapsamında alışveriş merkezleri, berber, kuaför, güzellik salonu gibi işletmelerin 11 Mayıs'tan itibaren hizmet vermeye başlayabileceğini açıkladı.

CORONA VİRÜSÜN BELİRTİLERİ NELER?

Hastalığın belirtileri arasında burun akıntısı, öksürük, boğaz ağrısı gibi birçok hastalıkla benzeşen semptomlar bulunuyor.

VİRÜS O KITAYADA ULAŞTI

Koronavirüs salgını tüm dünyada hızla yayılırken Avustralya'da salgın nedeniyle ilk can kaybı yaşandı.

DOLANDIRICIYA YARIM MİLYON KAPTIRDI

Sanat, iş ve spor dünyasından birçok ismi, Ponzi Zinciri adlı sistem ile dolandıran Mine Özkan’ın kurbanlarından biri de Burcu Kıratlı çıktı.

ÖLDÜRÜCÜ VİRÜS DÜNYAYA YAYILIYOR

Çin'in Vuhan kentinde yeni tip korona virüs salgını sebebiyle havaalanı ve tren istasyonları giden yolculara kapatılacak, toplu ulaşım askıya alınacak. Virüs şu ana kadar 17 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu.

5 ARALIK DÜNYA KADIN HAKLARI GÜNÜ KUTLU OLSUN!

5 Aralık 1934 tarihinde Atatük'ün öncülüğünde “Kadınlara Milletvekili Seçme ve Seçilme Hakkı” veren yasanın kabulü ile her yıl “Kadın Hakları Günü” olarak kutlanmaktadır.

ÖMÜR GEDİK PAYLAŞIMIYLA GÜNDEM OLDU

Yaptığı cinsel içerikli paylaşımla tepki çeken Ömür Gedik, mayolu fotoğrafı üzerinden "Black Friday rezalet değildir" mesajıyla dikkat çekti.

"KADINA ŞİDDET SON BULSUN"

Berfin Özek "Yaşadığım şeyler kolay değildi. Kadına yönelik şiddet son bulsun" dedi.

İRAN'DA KRİZDAN KAÇANLARIN ADRESİ TÜRKİYE

İngiliz Sunday gazetesinde yayınlanan "Özgürlük ve alkol, İran'ın zenginlerini Türkiye'ye çekiyor" başlıklı yazıda, ülkeden kaçan İranlıların özgürlüklerini Türkiye'de yaşadıkları kaleme alındı.