Haber

Defne Samyeli yeni aşka koşuyor

Serdar Bilgili ile Defne Samyeli'nin dün Marmaris'te bir restoranda yemek yemeleri akıllara "Yeni bir aşk mı doğuyor?" sorusunu getirdi.

Koronavirüs neden bazı insanlarda hafif seyrediyor?

ABD'li bilim insanları, koronavirüsün bulaştığı bazı insanların hastalığı daha hafif veya tamamen belirtisiz, bazılarının ise daha ağır geçirmesinin nedeni olarak T hücresini işaret etti.

Seda Akgül'e hapis şoku!

Erkek öğrencisinin saçına ceza olsun diye toka takan öğretmen için "Denyo, dengesiz" gibi sözler sarf eden ünlü sunucu Seda Akgül'ün cezası belli oldu.

Sanki defilede

Karantina sonrası plaja indi ve her gün başka iddialı bir bikiniyle boy gösterdi.

Son sözü yürek yaktı

Dilara Ünal'ın kayıtlara geçen son sözleri, "Bir zamanlar yoktum dediler ki öldüm, şimdi söyleyin herkese prenses geri döndü" oldu.

Maskesize ceza!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.

AVM ve berberlerin açılacağı tarih belli oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, normalleşme planı kapsamında alışveriş merkezleri, berber, kuaför, güzellik salonu gibi işletmelerin 11 Mayıs'tan itibaren hizmet vermeye başlayabileceğini açıkladı.

CORONA VİRÜSÜN BELİRTİLERİ NELER?

Hastalığın belirtileri arasında burun akıntısı, öksürük, boğaz ağrısı gibi birçok hastalıkla benzeşen semptomlar bulunuyor.

VİRÜS O KITAYADA ULAŞTI

Koronavirüs salgını tüm dünyada hızla yayılırken Avustralya'da salgın nedeniyle ilk can kaybı yaşandı.

DOLANDIRICIYA YARIM MİLYON KAPTIRDI

Sanat, iş ve spor dünyasından birçok ismi, Ponzi Zinciri adlı sistem ile dolandıran Mine Özkan’ın kurbanlarından biri de Burcu Kıratlı çıktı.