WhKvM9pQclHP-hM1OH65o-Fld693S5inFzv9frKakWomanlife

HAYALİNİZDEKİ GÖRÜNTÜYE BÖLGESEL ZAYIFLAMAYLA ULAŞIN


Bölgesel zayıflama

Bölgesel zayıflama, vücuttaki kilonun ve yağ birikiminin yoğun olduğu bölgeleri zayıflatmayı amaçlayarak uygulanan yöntemlerle gerçekleştirilir. Genel itibariyle kol, bacak, göbek ve basenler bölgesel zayıflama uygulanması istenilen bölgelerdir. Etkili bazı bölgesel zayıflama yöntemleri şunlardır.

Kavitasyon, vücudun hedef bölgelerinde yağ hücrelerini azaltmak için ultrason teknolojisi kullanılan cerrahi olmayan bir zayıflama tedavisidir. Herhangi bir iğne veya ameliyat gerektirmediğinden, liposuction gibi aşırı seçeneklere maruz kalmak istemeyen herkes tarafından tercih edilebilir. Buna ek olarak, sıfır iyileşme süresi vardır ve ağrısızdır. Çoğunlukla bir saatten az sürer. Seans genellikle elde taşınır cihazla yapılan bir masaj gibi gelir ve tedavi edilen alanda her seansta 1-4 cm'lik bir azalma görürsünüz. Pasif jimnastik, cildinizi sıkılaştırmak ve vücudunuzun şeklini iyileştirmek için etkili bir yöntemdir. Bu tedavi lokalize yağ dokusunu, selüliti ve gevşekliği azaltır. Aynı zamanda yüz dokusunu gençleştirebilir. Basit bir muayeneden sonra, elektrotları vücudunuzun farklı kısımlarına stratejik olarak yerleştiririz ve cildinizi, yağınızı, kaslarınızı, lenfatik ve dolaşım sistemlerinizi harekete geçirmek ve istediğiniz vücut şeklini elde etmek için elektrik darbeleri kullanırız. Darbeler ayrıca, elektrik stimülasyonu yağ dokusunu yaktığı için vücudunuzun kilo vermesine yardımcı olur. Ek olarak, metabolik süreçleriniz daha iyi çalıştığında ve lenfatik sistem etkinleştirildiğinde, selülitleri azaltan toksinler atılır.

GENÇLEŞMENİN YENİ FORMÜLÜ THERMAGE

Thermage Nedir?

Thermage, derin cilt dokusunu ısıtmak ve vücudun kendi doğal yenileme sürecini başlatmak için radyofrekans (RF) kullanan FDA onaylı cerrahi olmayan bir işlemdir. Radyofrekans enerjisi cilde patentli el cihazı ile iletilir, yani işlem cerrahi değildir. Thermage, sorunlu bölgeleri ve genel cilt sorunlarını hedef alarak size daha genç görünüm vaat eder. Göz kapakları ve göz bölgesi kırışıklıklarını yok eder, göz kapaklarındaki fazla deri ve periorbital bölgeyi revize eder. Thermage fiyatları, tedavi edilmesini istediğiniz alanın boyutuna bağlıdır. Genel itibariyle thermage fiyatları facelift operasyonlarından daha ucuzdur. Thermage fiyatları hakkında doktorumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Thermage Nasıl İşler?

Diğer enerji bazlı tedaviler gibi, Thermage de vücudun doğal kollajen ve elastin üretimini teşvik ederek gevşek cildi sıkılaştırır. Kolajen, cildin yapısını korumakla yüklenen bir proteindir. Aynı zamanda vücuttaki en yaygın protein ve temelde onu bir arada tutan yapıştırıcıdır. Ciltteki kolajen cildin sıkı olmasını sağlar. Elastin, cildin esnekliğini sağlayan ve çekip uzattıktan sonra geri sıçramasını sağlayan bağlayıcı bir proteindir. Yaşla, cilt yavaş yavaş kolajen ve elastin üretimini durdurarak cildin kırışmasına ve sarkmasına neden olur.

Thermage Kimlere Uygulanır?

Genellikle yoğun programlarına müdahale etmeyecek bir şey aradıkları için 30'lu ve 40'lı yaşlarda kadın ve erkekler ideal Thermage adayları olur. Ancak, iyi bir aday, bir facelift'in sunabileceğinden