LAZER CİHAZLARINI KİRALAMAK ÇOK DAHA UYGUN


Lazer Epilasyon Cihazları Kiralama Hizmetleri

Alma Lasers firması, 2014 yılından bu yana Soprano markası adı altında ICE ve PLATINUM adlı iki cihaz üretmiştir. Soprano ICE ve Soprano PLATINUM olarak tanıtılan bu ürünlerin distribütörlüğü firmamız tarafından alınmıştır. Yani ülkemizde bu cihazların satışı ve kiralanması STS Lazer Ltd. tarafından gerçekleştirilmektedir. Dolayısıyla lazer epilasyon cihazı kiralama hizmeti alacak olanların firmamız ile temasa geçmeleri ve kiralama şartlarını görüşmeleri gerekmektedir.

Kiralama işlemi kolay biçimde halledilmekle birlikte cihazlar onaylı sağlık kuruluşlarına verilmektedir. Böylelikle cihazlar Türkiye içerisinde güvenle kullanılmakta ve son derece etkili olmaktadırlar. Dilerseniz bu hususa dair siteden bilgi edinebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazları Nasıl Kiralanır?

Epilasyon cihazları, firmamız tarafından güvenle kiralanmaktadır. Tüm cihazlar minimum 12 ay boyunca klinik, tıp merkezleri, Sağlık Bakanlığı onaylı güzellik merkezleri ve muayenehanelere verilmektedir. Dolayısıyla Soprano markasının herhangi bir cihazını kiralamak isteyen şirketlerin tarafımızla iletişime geçmeleri yeterli olmaktadır.

Cihazların kiralanmasının ardından her türlü teknik detay ve bilgi firmamız tarafından kuruluşlara aktarılacaktır. Bu sayede problem olmadan işletmelerin cihazları kullanmaları da mümkün hale gelmektedir. Tabii ki cihazların kiralanması en az bir yıl olarak belirlenmiştir.

 

Lazer Epilasyon Cihazları Kiralamanın Maliyeti Nedir?

Buz lazer etkili bir epilasyon tekniği olmasından dolayı ülkemizde de artık çok fazla tercih edilmektedir. Hem ağrısız epilasyon fırsatı tanıması hem de tüyleri daha kolay dökmesi sebebiyle rağbet gören cihazlar firmamız tarafından işletmelere kiralanmaktadır. Tabii ki onaylı sağlık kuruluşları bu cihazların maliyetlerini öğrenmek ve ona göre hareket etmek istemektedirler. Öncelikle cihazların satın alınabileceği gibi kiralanabileceğini de paylaşmak doğru olacaktır. Bununla birlikte 12 yıllık maliyetleri siteden görebileceğinizi de hatırlatabiliriz.

Kiralama maliyetleri müşterilerin taleplerinden çok daha uygundur. Bu da işletmelerin cihaz kiraladıktan sonra artı bir bütçe yakalamaları anlamına gelmektedir. Tabii ki maliyet detaylarını daha iyi görebilmek amacıyla https://www.stslazer.com sitesini ziyaret etmek makul olacaktır. Lazer epilasyon cihazı kiralama faaliyetlerimizden kolayca yararlanabilir ve hiç vakit kaybetmeden buz lazer uygulamasını kliniğinizde kullanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazı Kiraladıktan Sonra Alınabilecek Destekler

Lazer cihazının teslimatının hemen ardından yetkililer tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. Böylelikle hiçbir sorun olmaksızın cihazların kullanımı mümkün hale gelecektir. Tabii ki cihazlarda bir sorun veya problem olması halinde de ekiplerimizin gerekli tamiratı sağlayacaklarını ifade etmek mümkündür. Bunun gibi pek çok bilgi ve detay hususunda firmamızla temasa geçmeniz en sağlıklısıdır.

Son dönemlerin ilgi gören popüler epilasyon cihazı Soprano ICE ve Soprano PLATINUM, farklı özellikleri ile etkili sonuç vermektedirler. Dolayısıyla firmamız, 2015 yılından beri Soprano cihazları sağlık kuruluşlarına kiralamakta, sitesinden orijinallik onayı vererek yayınlamaktadır. Siz de lazer epilasyon cihazı kiralama işleminden sonra siteye giriş yaparak ürününü orijinalliği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazlarının Ek Maliyeti Var mı?

Genellikle işletmeler lazer epilasyon cihazlarının ek bir maliyet yaratıp yaratmayacağını merak etmektedirler. Ancak bu cihazların kiralama bedelleri haricinde bir masrafları bulunmamakta ve 12 ay boyunca sorunsuz kullanılabilmektedirler. Kısacası cihazın kullanımı için gerekli olan elektrik ve kira bedeli haricinde işletmeler ek bir ücret ödemeyeceklerdir. Bu durum firmamız tarafından garanti edilmekte olup herhangi bir probleme de mahal verilmemektedir. Lazer epilasyon cihazı kiralama için bizimle hemen iletişime geçerek detayları alabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Cihazları Hangi Uygulamaları Gerçekleştirir

Soprano markasına ait olan epilasyon cihazları ile vücudun bütün bölgelerindeki istenmeyen tüyleri yok etmek mümkündür. Özel başlığı sayesinde kıl köklerine derinlemesine nüfus eden cihaz, böylelikle kısa zamanda tüylerin ortadan kaybolmasını sağlamaktadır. Yalnızca birkaç seansta etki eden ürün, birçok firma ve kuruluş tarafından kiralanmaktadır.

Soprano markalı cihazlara artan ilgi nedeniyle kiralama faaliyetlerinde de artış yaşanmaktadır. Dolayısıyla birçok klinik ve hastane bu cihazları kiralayarak müşterilerine hizmet vermektedir.