"Psikoloji" Arama Sonuçları

3. EVLİLİK SİNYALİ

Anne olmak isteyen Merve Boluğur: Çocuğuma baba olabilecek bir adam..

ÇOCUKLARA TİYATRO TERAPİSİ

Tiyatro Glima iki büyük deprem sonrası, çocukların az da olsa yaralarını sarabilmek ve psikolojik destek vermek için birçok tiyatro oyunu sergilemeye devam ediyor.

DEPREMİN PSİKOLOJİK ETKİLERİ

En başta yaşanan şiddetli deprem bizde bir şok etkisi yaratabilir ve bunun sonucunda yüksek derecede korku ve kaygı duygularına kapılabiliriz.

KADINLAR HAYATI BOYUNCA 1.5 KG RUJ YUTUYOR

Sadece yeme içme değil, cilt bakımı konusunda da çok dikkatli davranması gereken anne adayları, bu süreçte çoğu zaman çareyi bakımdan ve kozmetik ürünlerden uzak durmakta buluyor.

BENDEN BİTANE DAHA YOK

Hande Yener önceki akşam sahne aldığı Kıbrıs’ta yeni şarkısı “Benden Bir Tane Daha Yok”u anlattı: “Bu şarkıyla sektöre ‘Benden bir tane daha yok’ diyorum, iddialıyım. Ayak seslerim geliyor.”

DENİZ UĞUR'DAN REHA MUHTAR'A "TEDAVİ ŞART"

Reha Muhtar hakkında çocuklarına şiddet uyguladığı gerekçesiyle dava açıp, kızı hakkında uzaklaştırma kararı aldıran Deniz Uğur, Muhtar ile ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu.

19 MİLYON ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI

Yaklaşık 19 milyon öğrenci ve 1,2 milyon öğretmen yeni eğitim dönemi için bugün okul yolunu tuttu. Okulların açılmasıyla birlikte İstanbul'daki trafik yoğunluğunda gözle görülür bir şekilde artış gözlemlendi.

“DEDEMDEN YEDİĞİM DAYAKLARI BUGÜN BİLE ÇOK ÖZLÜYORUM”

Eskişehirli ünlü aktör ve dövüş sporları ustası Emin Boztepe, Covid-19 salgınıyla birlikte ABD'nin Los Angeles şehrindeki hayatını bırakıp, baba ocağı olan Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesine bağlı Bağlıca Köyü'nde alabalık tesisi açtı.

BAĞIRSAK TEMBELLİĞİ NEDEN OLUR?

Bağırsak tembelliği sadece kilo alımına yol açmaz aynı zamanda farklı hastalıkların yaşanmasına da davetiye çıkartır. Sağlıksız ve lifsiz beslenmeden kaynaklı yaşanan bu sağlık sorununu engellemek için uzmanların önerdikleri besinler.

TÜRKİYE OBOZİTEDE AVRUPA BİRİNCİSİ

Türkiye’de kadınların %40’ı, erkeklerin %25’i obez! “Post-Bariatrik Cerrahi” obezite tedavisine son noktayı koyuyor. Prof. Dr. Alper Çelik: “Obezite en az kanser kadar tehlike saçıyor”

KÖPEKTEN KAÇARKEN ARABANIN ALTINDA KALDI

Köpekten kaçmak isterken otomobilin altında kalan üniversite öğrencisi kız ağır yaralandı. Kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım ünitesinde yaşam savaşı veriyor.

" HERKES CEZASINI ÇEKECEK "

Sahte PCR testleri sebebiyle tutuklanan ve 1 ayı cezaevinde olmak üzere 62 gündür KKTC’de mahsur kalan Bülent Ersoy’un orkestra ekibinden Kıvılcım, yaşananların perde arkasını anlattı.